NABÍDKA MASÁŽÍ A TERAPIÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

Svým klientům nabízím následující druhy masáží a terapií. Nevíte-li jaká masáž by pro vás byla vhodná, zavolejte nebo napište. Rád vám vše vysvětlím a najdeme pro vás to pravé.

classic m

 

Klasická masáž

Často také nazývaná rekondiční, regenerační čí švédská je nejběžněji praktikovanou masáží, která vychází z tradic evropských způsobů masáže. Jde o velmi efektivní a propracovanou masáž , jejíž hmaty jsou zaměřeny na promasírování svalů. Je vhodná nejen pro odstraňování bolestí, ale též jako masáž relaxační nebo masáž sportovní. 

meridian m  

Meridiánová masáž

Dynamická revitalizující masáž celého těla, která rozproudí vaší životní sílu a uvolní napětí. Tato masáž vychází z mnoha tísíc let starého učení dálného východu o proudění životní energie "čchi" drahami lidského těla tzv. meridiány. Působí blahodárně jako prevence tělesného i duševního zdraví.

reflexth m  

Reflexní terapie

Masáž plosky chodidla, která stimuluje reflexní plošky, odpovídající příslušným orgánům nebo oblastem těla. Body a plošky se zvýšenou citlivostí signalizují problém či nerovnováhu v příslušném orgánu a jsou tak spolehlivým diagnostickým ukazatelem. Speciální stimulací těchto plošek tak lze odstranit nejrůznější zdravotní problémy včetně bolestí zad nebo "jen" uvolnit napětí v těle i mysli. Jedná se o prastarou metodu, kterou u nás rozvinul a zpopularizoval lékař alternativní medicíny Jiří Janča.

 lymfa taltko

 
Lymfatická masáž

Lymfatická masáž neboli-li manuální lymfodrenáž je nejúčinější metoda jak pomoci při otocích různých částí těla. Je vhodná jak při mírných otocích, tak i při velkých lymfedémech způsobených vážnějším selháním lymfatického systému. Základní fukce lymfatického systému je detoxikace. Proto je tato manuální technika velmi vhodná také pro podporu imunity a detoxikaci organizmu.

head m  
Indická antistresová masáž hlavy

Jste unaveni každodenními starostmi? Svěřte se do pečujících rukou maséra a zbavte se únavy a napětí. Jde o prastarou ajurvédskou techniku, která stimuluje hlavu, obličej, uši, šíji a ramena. Podporuje tak pocit klidné relaxace a dokonalé blaženosti vaší mysli a ducha. Masáž hlavy je báječná terapie, po níž se budete cítit skvěle uvolněni a schopni vyrovnat se s požadavky náročného života.

honey m  

Medová detoxikační masáž

Ve starodávné indické knize života Ajur Véda se praví, že pomocí medového elixíru a medových diet, je možné prodloužit život člověka na 500 i více let. Využijte životodárné síly medu a zbavte vaše tělo toxinů a usazenin. Medová masáž se aplikuje pouze na záda nebo na klouby a je často překvapivě účinná na chronické bolesti zad.

icon tel 3OBJEDNAT