NABÍDKA MASÁŽÍ A TERAPIÍ ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

Svým klientům nabízím následující druhy masáží a terapií. Nevíte-li jaká masáž by pro vás byla vhodná, zavolejte nebo napište. Rád vám vše vysvětlím a najdeme pro vás to pravé.

classic m

 

Klasická masáž

Často také nazývaná rekondiční, regenerační čí švédská je nejběžněji praktikovanou masáží, která vychází z tradic evropských způsobů masáže. Jde o velmi efektivní a propracovanou masáž , jejíž hmaty jsou zaměřeny na promasírování svalů. Je vhodná nejen pro odstraňování bolestí, ale též jako masáž relaxační nebo masáž sportovní. 

meridian m  

Meridiánová masáž

Dynamická revitalizující masáž celého těla, která rozproudí vaší životní sílu a uvolní napětí. Tato masáž vychází z mnoha tísíc let starého učení dálného východu o proudění životní energie "čchi" drahami lidského těla tzv. meridiány. Působí blahodárně jako prevence tělesného i duševního zdraví.

reflexth m  

Reflexní terapie

Masáž plosky chodidla, která stimuluje reflexní plošky, odpovídající příslušným orgánům nebo oblastem těla. Body a plošky se zvýšenou citlivostí signalizují problém či nerovnováhu v příslušném orgánu a jsou tak spolehlivým diagnostickým ukazatelem. Speciální stimulací těchto plošek tak lze odstranit nejrůznější zdravotní problémy včetně bolestí zad nebo "jen" uvolnit napětí v těle i mysli. Jedná se o prastarou metodu, kterou u nás rozvinul a zpopularizoval lékař alternativní medicíny Jiří Janča.

 lymfa taltko

 
Lymfatická masáž

Lymfatická masáž neboli-li manuální lymfodrenáž je nejúčinější metoda jak pomoci při otocích různých částí těla. Je vhodná jak při mírných otocích, tak i při velkých lymfedémech způsobených vážnějším selháním lymfatického systému. Základní fukce lymfatického systému je detoxikace. Proto je tato manuální technika velmi vhodná také pro podporu imunity a detoxikaci organizmu.

head m  
Indická antistresová masáž hlavy

Jste unaveni každodenními starostmi? Svěřte se do pečujících rukou maséra a zbavte se únavy a napětí. Jde o prastarou ajurvédskou techniku, která stimuluje hlavu, obličej, uši, šíji a ramena. Podporuje tak pocit klidné relaxace a dokonalé blaženosti vaší mysli a ducha. Masáž hlavy je báječná terapie, po níž se budete cítit skvěle uvolněni a schopni vyrovnat se s požadavky náročného života.

honey m  

Medová detoxikační masáž

Ve starodávné indické knize života Ajur Véda se praví, že pomocí medového elixíru a medových diet, je možné prodloužit život člověka na 500 i více let. Využijte životodárné síly medu a zbavte vaše tělo toxinů a usazenin. Medová masáž se aplikuje pouze na záda nebo na klouby a je často překvapivě účinná na chronické bolesti zad.

Hai Hua tlatko  

Elektroakupunktura

Elektroakupunkturní terapie je založená na ovlivnění akupunkturních bodů pomocí slabého elektrické napětí. Dvě elektrody jsou umísťovány na energetické dráhy těla, které ovlivňují postiženou oblast. Dochází tak k uvolnění a odstranění energetických bloků. Terapie je velmi vhodná na chronické bolesti zad a mnohé další zdravotní potíže.

icon tel 3OBJEDNAT